Ik ga op vakantie en neem mee…iets leuks om mee te knutselen 😉 Naast de ski’s gaat ook dit setje mee naar Oostenrijk. Je maakt er 20 kaarten mee en je kunt hem ook opsplitsen en met z’n vieren gaan maken, je maakt dan elk 5 verschillende kaarten.

Het is een heel complete set, zelfs een mini-inktpad en een acrylblokje ontbreken niet! Dus zijn al je kaarten klaar dan heb je nog steeds 4 aquarel potloden, een stempelset, een acrylblok en een basic black inktspot. Wil je nog een set van deze kaarten maken dan bestel je de refill,  je krijgt dan opnieuw alle papieren materialen en je kunt meteen verder.

Kijk met me mee om te zien wat een card kit precies is: FILMPJE!  https://youtu.be/HB8KjLW8sKA

Niet helemaal je stijl? Er zijn nóg twee card-kits. Met de Oh Happy Day maak je 20 verschillende kaarten en met de Soft Sayings maak je 2 sets van 10 verschillende kaarten. En wil je ze nog meenemen op vakantie, bestel dan een  card kit online door onderstaande links of stuur me een mailtje (info@creatiefduo.nl) of app (06-15297718).

Maak er wat van!
*Suze*

Product List

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *