Een kaartje stempelen ingewikkeld? Helemaal niet! Vanaf vandaag elke week een nieuwe video in de serie Snel en Makkelijk Stempelen of Start Met Stempelen waarin je laat zien hoe leuk en eenvoudig het is om zelf een mooi kaartje te maken.

Ik gebruikte de Notitie kaartjes en enveloppen, die zijn al pasklaar om gestempeld te worden. Deze set is een twee – staps – stempelset, ik stempel de afbeelding van de vogeltjes in twee keer. Zo kan ik verschillende kleuren gebruiken om 1 afbeelding te maken. Wat vind je van mijn blauwe vinkjes?
Werkbeschrijving
- Ik leg een rubber matje onder mijn papier, hierdoor kan ik de stempel beter aandrukken
- Met de kleur Early Espresso maak ik de takken
- De blaadjes worden gestempeld in Paar Pizzaz, ik stempel 2 x achter elkaar en draai het stempel een beetjes zodat ik een extra veel blaadjes in verschillende tinten groen krijg.
- De vogeltjes, eerst donkerblauw de tekening van de vogels – stap 1
- Dan de lichte blauw eroverheen – stap 2
- De tekst komt uit een andere stempelset en krijgt een vrolijk kleurtje : Calypso Coral
- Klaar!
Zie je wel dat het leuk en makkelijk is!
Stampin’ Up! materialen zijn bij mij te bestellen, klik op de foto hieronder om direct naar de webshop te gaan of stuur me een mailtje – info@creatiefduo.nl- en ik zorg ervoor dat jij er snel mee aan de slag kunt. 😊
Maak er wat van!
*Suze*